2. el arçelik klima fiyatları


Arçelik 2. el klima fiyatlarımız klimaların yaşına göre değişim göstermektedir. Firmamızın ikinci el arçelik klima fiyatlandırmasını klimanın yaşını ve BTU’sunu baz alarak yapmaktadır.

İkinci el Arçelik klima fiyatlarımıza KDV dahil ve aynı zaman da montaj dahil fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Alacağınız 2i el arçelik klimanın montajı size ait olursa o zaman fiyatlarımız da indirim söz konusu olur. Ama genel olarak ikinci el arçelik klima fiyatlarımıza montaj dahil fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Lütfen bizleri aradığınız da montajı size ait veya bize ait dir diye belirtirseniz sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz.

İstanbul Arçelik Klima Servisi

İstanbul Arçelik Klima Servisi

Firmamız, Arçelik klima servisi adı altında İstanbul genelinde 2000’li yılların başından bu zamana kadar kesintisiz ve aralıksız olarak hizmet vermektedir. Firmamız yine uzun yıllardır her yaz ve kış aylarında ikinci el arçelik klima satışları da yapmaktadır. İkinci el klimalar da fiyatlandırma yapılırken yani klimaya fiyat belirlenirken, Klimanın yaşına göre müşterilerimize fiyat verilir ve Klimanın BTU’suna bakılır. Yani 9000 BTU klima ile 18000 BTU klimanın fiyatı aynı olmuyor. Firmamız da Sıfır olarak klima satışının yanın da ikinci el arçelik klimaların da satışını yaparak, Dar gelirli ailelere de hitap ediyoruz. 2. el klimayı sadece dar gelirli aileler almıyor, Aynı zaman da çok önemli ortamlar da kullanılmamak için birçok şirket de klima alırken ikinci el klima almayı tercih ediyor.

Firma olarak ikinci el klima yaş grubumuz 1 yaşından başlayarak 5 yaşına kadar devam etmektedir. 5 yaşını geçmiş ikinci el klimaların satışını müşterilerimizin onay vermesi halinde satışını yapıyoruz. Aksi halde 5 yıllık ikinci el klimaları müşterilerimize satmıyoruz. Sattığımız klimalara arçelik klima servisi olarak 1 yıl firma garantisi vererek sattığımız ikinci el arçelik klimaların arkasında olduğumuzu ve sağlamlığını da müşterilerimize göstermiş oluyoruz. Birçok firma ikinci el klima satışı sonrası herhangi bir garanti vermezken biz YILDIZ TEKNİK servis olarak her ürünümüzün arkasın da gönül rahatlığı ile durabiliyoruz. Buda bizim, her ne kadar ikinci el klima da olsa sağlam, dayanlıklı ve güvenilir klima sattığımızın bir göstergesidir. 2. el arçelik klima almadan önce mutlaka firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Telefon numaramız; 0212 451 88 90

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>