Arçelik Klima Almak İstiyorum


Arçelik klima almak istiyorum diyenler için artık firsat ayağınıza geldi. Servisimizin 2. el ve sıfır Arçelik klima satışları bu yaz ayına özel kampanyalar ile başladı.

Arçelik klima almak isteyenler için artık herşey daha kolay. 2. el veya sıfır klima almak isteyenlere bu yaza özel kampanyalarımız sayesinde en iyi klimaları uygun fiyata satıyoruz. ikinci el arçelik klima almak istiyorum diyenler için de çok az kullanılan Arçelik klimaların saışı uygun fiyatlarla montaj dahil satılmaktadır. Arçelik ikinci el aldığınız klimaların eğer montaj işlemi size ait olursa o zaman fiyatlandırmamız da ücret düşmektedir. ikinci el arçelik klima almak istiyorum diyen müşterilerimiz uygun fiyata en iyi klimayı servisimiz den alabilirler. 2. el arçelik klimalarımız kentsel dönüşümden ve diğer sebepten ötürü atölyemiz de bulunmaktadır. 6 aylık ve 5 yıl arası olan klimaların 2. adı altında satışı yapılıp, Satın alan müşterimize de bir ( 1 ) yıl servisimiz tarafından garanti verilmektedir. 2. el arçelik klima almak istiyorum diyorsanız o zaman en iyi ikinci el arçelik klimalar burada diyebiliriz. 2. el arçelik klima fiyatları son derece uygun ve her kesimden kişiye uygun satışlarla yapılmaktadır.

İkinci el arçelik klimalar için bizi arayınız!

Arçelik klimalar Türkiye’nin en yaygın kullanılan ısıtma ve soğutma sistemleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Split klima yani evlerde kullanılan duvar tipi klimalar ve aynı zaman da salon tipi olarak adlandırılan büyük buzdolabı gibi klimaların da satışı 2. el olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. ikinci el arçelik salon tipi klima almak istiyorum diyen müşterilerimizin bizimle telefon yolu iletişime geçmeleri gerekmektedir. ikinci el salon tipi arçelik klima almak istiyorum ve montajı da içinde olsun diyorsanız o zaman tam da aradığınız adrestesiniz. ikinci el arçelik klima almak ve montajını yaptırmak çok kolay. Servisimizden aldığınız arçelik klimaların bakır borusu, gaz’ı ve diğer parçaları servisimiz tarafından tedarik edilmektedir. 5 metreye kadar bakır boru fiyatlarımıza dahil olarak ücretlendirilir ama daha fazla bakır boru kullanılması ekstra ücret ödemenize neden olabilir. Zira sıfır(0) klima da alsanız 5 metreden sonra bakır boru ücretlendirmesi yapılmaktadır. Aldığınız 2. el arçelik klimalar servisimiz tarafından garanti altına alınır ve 1 yıl içerisinde herhangi bir sorun olursa ücretsiz bakımı, onarımı yapılır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>