Arçelik klima arızaları


Arçelik klimanın çalışmamasının sebebi : Cihaz kapatıldıktan hemen sonra tekrar çalıştırılırsa klima çalışmaz. Bu, Klimayı korumak için alınan bir önlemdir. Arçelik klimayı çalıştırmak için 5 dakika bekleyiniz ve çalıştırınız, Eğer klimanız çalışırsa sorun yok demektir. Ama arçelik klimanız çalışmazsa servis çağırınız.

Arçelik klima sıcak hava üflüyor : Isıtma işleminde ünite açıldıktan sonra üniteden soğut hava gelmesini önlemek için dahili yani ek fan 3- ila 5 dakika arasında çalıştırılmalıdır.

Arçelik klimadan koku geliyor : Arçelik klimanızdan gelen kokunun kaynağı, klima bakımınızı zamanında düzenli olarak yaptırmamanızdan kaynaklı sorundur. Zamanında yapılan arçelik klima bakımı, klimanızın sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.

Arçelik klima sesli çalışıyor: Klimanız sesli çalışıyorsa, Klimanızın aşırı derecede kirlendiği anlamına gelir. Dış motordaki pervanein de sorunlu olduğu anlamına gelir. Servis çağırmanızı tavsiye ederiz.

Arçelik klima arıza kodları resimli anlatımı, Arçelik klima arıza kodları resimli.

Arçelik klima arıza koldarı resimli anlatımı, resimli arıza kodları, kodlar ve açıklamaları, arçelik arızası.

Arçelik klima arıza koldarı resimli anlatımı, resimli arıza kodları, kodlar ve açıklamaları, arçelik arızası.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. ilhan diyor ki:

    Arçelik klima arızaları hakkında bilgi almak güzel. birde klima arıa kodlarının ve açıklamalarının da paylaşımını yaparsanız daha çok iyi olur. Bazen klimam değişik arıza kodları veriyor ama google ye baktığımda tam net bir şey yazmıyor. hep değişik açıklamalar var bu da kafamı karıştırıyor açıkcası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>