Arçelik klima bakım


Arçelik klima bakım servisi, İstanbul geneline çalışmalarını sürdüren firmamız en uygun fiyata en iyi bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kullandığınız klimaların veya klimalarınızın bakımını uzun zamandır yaptırmadınız mı? O zaman artık bakım için doğru zaman geldi diyebiliriz. Yüksek ücretler karşılığın da yapılan klima bakımlarını unutunuz. Arçelik klima servisi olarak Arçelik klima kullanan müşterilerimize bu yazda en iyi bakım hizmetini çok uygun ücretler ile yapmaktayız. Klimalarınızın bakımını iki aşamalı olarak gerçekleştiriyoruz. 1. aşamada yerinde bakım yapıyoruz. Klimalarınızı bulunduğu yerde en iyi şekilde ilaçlı olarak bakım hitiyacını gerçekleştiriyoruz. Yerinde bakım esnasın da bulunduğu ortam herhangi bir şekilde kirlenme, pislenme ve kötü koku gelme olasılığı olmamaktadır. 2. aşamada ise klimanızı bulunduğu yerden sökerek atölyemize alıyoruz ve çok ince detaylarına kadar inceleyerek bakımını yapıyoruz.

Bakımı yapılan klima kullanıcısına ne gibi avantajlar sağlar; Arçelik klima bakım servisi olarak bakım yapılmadan önce cihazınızın herhangi bir sorunu olup olmadığını müşterilerimize soruyoruz. Klimanız çalışırken koku yapıyor ve su damlatıyorsa ona göre bakım yapıyoruz. Genel olarak dış ünitenin dışarıda çalıştı klimaların koku yapma olasılığı yüksek. Bakım bittikten sonra klimanızın filtrelerini ilaçladıktan sonra tekrar güzel kokulu ilaçlarımız ile birkez daha yıkıyoruz. Buda klimanızın çalışma esnasın da bulunduğunuz ortama güzel kokulara yaymasına sebep oluyor. Bakımı yapılan klima aynı zaman da soğutma olarak daha iyi soğutma sağlar. Elektrik faturalarınız da gözle görünür bir düşüş yaşamanıza vesile olur. En önemli bakım unsuruda Arçelik klimalarınızın ömrünün uzamasına neden olur. Arçelik klima bakım servisi İstanbul genelinde hizmetlerini aksatmadan devam ettirmekte. Daha iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile almak isterseniz önce bizi arayınız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>