Arçelik klima kumandası


Merhaba Arçelik klima kullanıcıları. Bugün sizlere Arçelik klima kumandası hakkında bilgiler vereceğiz. Kuman da ayarları ve fiyatları hakkında vereceğimiz bilgiler mutlaka ilginizi çekecektir.

Arçelik klima kumandası ayarları ve fiyatları

Arçelik klima kumandası ayarları ve fiyatları

Öncelikle Arçelik klima kumandası fiyatlarından bahsedelim. Klima kumandası hele ki orjinal klima kumandası bulmak oldukça zor ve meşakatli bir iş. Orjinal klima kumandalarını ancak yetkili servislerden veya yetkili satıcı bayilerden temin edebilirsiniz. Fiyat olarak biraz pahallı olsada alternatif olmadığı için sizden istenilen ücretleri vermek zorunda kalıyorsunuz. Büyük alışveriş sitelerin de özellikle orjinal klima kumandaları bulmak mümkün. Ama biz firma olarak sizlere alternatif bir yöntem sunuyoruz. Akıllı klima kumandaları ile klimalarınızın markası ve modeli ne olursa olsun klimalarınıza kodlama ile uyum sağlatıyoruz. Bu akıllı klima kumandaları orjinal Arçelik klima kumandasın dan daha uygun ücretlerle müşterilerimize satılmakta. Ödediğiniz ücret ile beraber klimanız adresinize gelir ve klimanıza kodlanarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden alınan akıllı Arçelik klima kumandası adresinize geldiğin de klimanızı çalıştırmayacaktır. Kodlamak için servis çağırmak zorunda kalacaksınız ve evinize gelen servis sizden ücret talep edecek. Bu sefer aldığınız klima kumandası için değerinden fazla ücret edemek zorunda kalacaksınız.

Arçelik klima kumandası sıcak ve soğuk ayarları

Arçelik klima kumandanızın sıcak ve soğuk ayarları için mod tuşunu kullanınız. Arçelik klimanızı yazın serinlemek için kullanıcaksanız mod tuşuna basarak Cool moduna getiriniz. Cool modunda getirdiğiniz de ekranda zaten kar simgesini göreceksiniz. Sıcaklık ayarı için de yine klima kumandanızın mod tuşuna basarak Heat moduna getirerek klimanızı sıcak ayarların da kullanabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>