Arçelik Klima Montaj Ücreti


Arçelik klima montak ücretleri hakkındaki yazımısı ve detayları bu makalemizde öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere sıklıkla karşılaştığımız sorulardan birinin daha cevabını detaylıca vermek için çaba sarfedeceğiz.

Klimaların montaj ücretleri klimanızın ebatına yani boyuna göre değişmekte ve yaşına görede değişim gösterebilir. Klimanın yaş ile ne alakası var diyebilirsiniz çok alakası var şimdi sizlere bu alakalardan bahsedelim birazda. Aklınızdaki sorularıda gidermiş oluruz en azından. Klimanızın öncelikle ebatı önemli 9000 BTU , 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU ve birçok ebatta klimalar bulunmaktadır. 9000 binlik klimaların ve 12000 binlik klimaların bakır boruları çok eski değilse söküm den sonra tekrardan montaj için kullanılabilir ama bu kesin de değildir.

Arçelik klima takma ücretleri firmalara göre de değişiklik gösterebilir. Her firma istediği ücreti vermekte özgürdür. Ama önemli olan kalitedir değerli müşterilerimiz. Klimanızın montajını yapan servisin kalitesi ve yaptığı işin kalitesi çok önemlidir. Takılan klimanızın kısa süre sonra arıza yapmaması için bunu unutmamanız gerekmektedir.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>