Arçelik klima montajı


Arçelik klima montajı, İstanbul geneli çalışan şirketimiz Arçelik klimalarınız için montaj hizmeti sunuyor. Montaj ekibimiz sayesinde artık herşey daha kolay.

Birçok arçelik klima servisi ve normal klima servisleri sizlere bu hizmeti sunuyor. Ama biz sizlere bu hizmeti sunarken diğerlerinden farklı bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Bu anlayış nedir diye sorduğunuzu veya düşündüğünüzü tahmin etmek çokta zor olmasa gerek. Öncelikle biz firma olarak kuruluşumuzdan bu yana dürüstlük ve samimiyet ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Öncelikle Arçelik klima montajı işlemleriniz özel olarak montaj ekibimiz tarafından yapılıyor. Montaj işlemi yapılmadan önce klimanızın gereken ayarları personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu kontroller nedir diye sorduğunuz varsayarak sizlere cevap verelim. Arçelik klima montajı yapılmadan önce, Çalışır halde klimanızın içindeki var olan gaz’ı teknisyenlerimiz tarafından muhafaza edilerek montaj sırasında ekstra bir gaz takviyesine gerek kalmaz.

Arçelik klima montajı

Montaj işlemi yapılmadan önce klimanızın montajının yapılacağı konum uzman teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılarak en doğru tercihlerle en hızlı şekilde nasıl klimanın montajı yapılır bunun programı gerçekleştirilir. Arçelik klimalarınızın demontajı servisimiz tarafından yapılmazsa, Baika firma tarafından yapılırsa klimanızın bir eksiği olduğu taktirde bunların tamamlanması için ekstradan fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Arçelik klimanız sökülürken bakır borusunun özenle sökülmesi gerekmektedir. Klimaların bakır boruları çok pahallı bir malzemedir. Bu sebepten ötürü klima demontajlarında klima borularının özenle, titizlikle sökülmesi gerekmektedir. Zira bazı servislerin müşterilerinden fazla para almak için bu işlemi özensizce umursamadan yapmaktadırlar. Bazılarıda klimayı sökerken gazını komple kaçırıyor ve klima montajı esnasın da gaz için müşterilerinden ek olarak para talep etmektedirler.

Firmamız uzun yıllardır Arçelik klima montaj hizmetleri sağlıyor. Yaptığımız montaj işlemleri 1 yıl garanti kapsamına alınmaktadır. 1 yıl içerisin de yaptığımız montajdan kaynaklı sorunlarınız da sizlere ücretsiz servis sunuyoruz. Arçelik klima montajı çok detaylı ve ince bir işlemdir. Herkez klima montajını dört dörtlük yapamaz. Ya klimanızın duruşunda yada çalışmasında kalıcı sorunlar olabilir. Bizi aramadan arçelik klimalarınızın montajını ve demontajını yaptırmayınız. Klima söküm takım işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılsın farklı sorunlarda ortadan kalkmış olsun. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen çağrı merkezimizi aramaktan çekinmeyiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>