Arçelik klima servisler


Arçelik yeniliği tasarlar dedik ve arçelik klima servisi olarak bu yaz bütün yeniliklerimiz ile hizmetinizdeyiz, Yani huzurunuzdayız değerli arçelik klima kullanıcıları.

İstanbul Arçelik Klima Servisi

İstanbul Arçelik Klima Servisi

Yaz aylarına çok kısa bir süre kala firmamız kampanyalarını ardı ardına gerçekleştirmeye şimdiden başladı. Bu kampanyalar neler der gibisiniz. Hemen sizlere bunlardan kısa kısa sizleri sıkmadan bahsedelim, Arçelik klima bakımı ihtiyacınız bakım ekibimiz sayesinde yerinde itina ile yapılır. Bazı durumlarda klimanızın bakım için atölyemize alınması gerekebilir, Bunun için teknisyenlerimizin raporu doğrultusunda alınıp alınmayacağını öğrenebilirsiniz ve sizin isteğiniz doğrultusunda klimanız atölye ye alınır. Yerinde bakım ile arçelik klimanız daha iyi soğutur, daha iyi çalışır ve daha az elektrik faturası ödemenize vesile olur. Klimanızın bulunduğu ortam çok kirli değilse ve klimanızda çok eski değilse o zaman atölye’ye almamıza gerek kalmaz. Bazı durumlarda arçelik klimaların çalışma ortamının kirli ve tozlu olmasından dolayı 3 – 4 yıllık klimalar sanki 10 yıllık klimalarmış gibi görünerek iyice arıza yapmaya müsait duruma gelirler. İşte bizler bu durumlarda klimaların atölyemize alınarak bakımının yapılmasına, Gerekli tektiklerin yapılarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Arçelik klima montajı, Arçelk klima demontajı işlemleriniz yine montaj ekibimiz sayesinde itina ile uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılıyor. Klima montajınız gerekli keşifler yapıldıktan sonra en iyi tercihlerle klimanızın takılacağı yere en kısa sürede takılır. Arçelik klima söküm takımı titizlik isteyen en önemli işlemlerden sadece bir tanesidir. Klimanız yerinden özenle sökülür, Sökülürken takılırken kullanılması için klima borunuz hassasiyetle takıldığı yerden sökülür, Çünkü klima borusunun içinden geçen gaz ile klima borusu kemik gibi sertleşir ve esneme, eğrilme gibi bir surum söz konusu olamaz. Biz ekip olarak yaptığımız bu işlemler de çok hassas davranıyoruz, Hassasiyetimizin sebebi ise müşterilerimizin daha fazla ücret ödememesi içindir.

Şirketimiz her yaz öncesi olduğu gibi bu yazda kampanyalarını ilk oluşturan firma olma özelliğini taşıyor. Arçelik klima servisi yaz kampanyası ile uygun fiyatlara en iyi hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler, Arçelik klima bakımı, Arçelik klima gaz şarjı, Arçelik klima montaj demontaj, Arçelik klima söküm takım, Arçelik klima yer değiştirme gibi önem ve bilgi, tecrübe gerektiricek işlemler şirketimizin uzman ve profesyonel teknisyenleri sayesinde artık daha kolay. Arçelik klima gaz şarjınız, Gaz ölçme cihazı ile kontrol ediltik den sonra lazım olduğu, gerektiği kadar klimanıza gaz verilir. Para bizim için ön planda değil, Bizim için önce insanların, müşterilerimizin memnun olması gerekir.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>