Arçelik Klima Söküm Takım Servisi


Klimanızın montajı bir alandan alınarak uygun bir alana takılması işlemidir ve klimanızın montajından önce yapılan keşif çok önemlidir.

Klimanızın montajının yapılacağı yerin önemi hakkında özellikle tüm tüketicileri uyaran Arçelik klima Söküm Takım servisi uzmanları, bazı önemli püf noktaları siz değerli tüketiciler ile paylaşmak istiyor. Arçelik klima servisinin önemsemekte olduğu ve sağlığınızı tehdit etmeden kullanmanız için her türlü uyarıyı yapmaktadır. İlk olarak klimanızın montajının yapılması için uygun yeri mutlaka uzman ekip tarafından belirlenmelidir. Eğer klimanızın montajı yanlış yere yapılırsa, ortamda bulunan kişiler soğuk-sıcak üflemekte olan klimanın vücuda direk olarak temas ettirerek, klima çarpması olarak nitelendirilen boyun tutulması, kas ağrısı, baş ağrısı, üşütme gibi sağlık sorunlarına sebebiyet verir. Klimanın yanlış yere montajının yapılmasının diğer bir sorunu ise montajı edilen duvarın, beton bloğun zaman ile aşınarak tahrip göstermesidir.

Şunu unutmayın ki, klima yer değişimi, klima montajı uzmanlık gerektiren bir uygulama ve iştir. Hem sağlığınız hem de klimanızın sağlığı ve uzun ömürlü olabilmesi için mutlaka uzman bir ekipten yardım almalısınız. Klimanızın doğru yere doğru montajı sayesinde klimanızdan daha fazla verim alabilir ve ayrıca elektrik faturanızdaki düşüşlerden de memnun kalabilirsiniz. Uzman yardımı alarak klima demontaj, klima yer değişimi ve klima montajı sayesinde hem cebiniz hem sağlığınız güven içerisinde olacaktır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>