Arçelik klima söküm takım


Arçelik klima servisi olarak arçelik klimalarınızın söküm takım işlemlerini uzman personellerimiz gözetiminde gerçekleştiriyoruz. Firmamız klimalarınızı olduğu yerde söküm takılıcaksada takılacağı adrese götürerek montajını yapmaktadır. Klima söküm takım işlemi görüldüğü kadar kolay bir işlem değildir. Bazı arçelik klima servisleri klimalarınızı sökerken gaz şarjını boşaltır bunun nedenide daha fazla para kazanmak içindir. Bu haksız kazancı sağlamak için siz farkında olmadan klimanızın gazını söküm esnasında boşaltabilir ve siz de bunu anlayamazsınız. Bu neden le klimanızı her klimacıyım servisciyim diyen kişilere söktürmeyin. Bir iş yeri bile olmayan bu tür klimacıların amacı sizin paranızı almak sonrasında ise işinizi tam anlamıyla yarım yamalak yapıp ordan ayrılmaktır.

Firmamız arçelik klimalarınız için sizlere haftanın 7 günü her türlü hizmeti sunuyor. Vardiyalı olarak çalışan ekiplerimiz sizlerin sorunlarına en kısa sürede cevap vererek mağduriyetini gidermek için çalışmalarına devam ediyor.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>