Arçelik klima söküm takımı


Arçelik klima servisi hizmetleri olarak firmamız sizlere arçelik marka ve model klimalarınız için söküm takım yani montaj ve de montaj hizmetleri sunuyor. Firmamız teknisyenleri yaptığı keşif sonrasında sizlere aynı gün de hizmet sunuyor. Arçelik klimalarınızın söküm işlemlerini lütfen herkeze yaptırmayınız bunun size ciddi anlamda maddi zararı olucaktır. Bu zararlar şu şekilde olabilir klimanızı söken kişi eğer tam anlamıyla bir klima teknisyeni değilse klimanızın içindeki çok değerli gazını toplamadan yani içinde depolamadan sökerse klimanızın gazı kaçar ve buda size ciddi derecede maddi zarar verir değerli müşterilerimiz.

Firmamız klima söküm işleminizi yerinde ve uzman teknisyenler kontrolünde söküyor ve klimanızın bütün parçalarını özenle kullanılabilir halde sizlere teslim ediyor. Klimanızın sökümü sırasında parçalarınızın hasar görmemesi demek montajı sırasında aynı parçalarının tekrardan kullanılabilir olması demektir. Buda sizlere artı yönde katkı sağlayacak ve masrafa yol açmayacaktır değerli müşterilerimiz.

klima servisi

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. Kader diyor ki:

    Bu firmanın hassasiyetine ve müşteriyle olan ilişkilerine çok güveniyorum calışma konusunda çok başarılar. Firmanızdan ve çalışanlardan memlunum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>