Arçelik Klima Yaz Bakımı


Arçelik klima yaz bakımı oldukça önem taşıyan bir ihtiyaçtır. Havada sağlığımızı olumsuz şekilde etkilemekte olan birçok göz ile görülen ya da görülmeyen partiküller bulunmaktadır. Havada bulunan ve istenmeyen kirleticilerin, bizlerin hayatını olumsuz olarak etkilemesi nedeni ile sterilite ve hijyen gerektiren ortamlarda bulunmasına izin verilmez.

Bulunduğumuz her ortamda, havayı soluduğumuz için hijyen olması gerekmektedir.
Arçelik Klima yaz bakımı her daim uzman ekiplerce yapılmalıdır. Klimanızın uzun yıllar, performansını kaybetmeden çalışmasını sağlamak gereklidir. Klima konusunda uzmanlar, performans kaybı yaşamadan sağlamak şarttır. Klimalarınızın bakımları yılda en az 2 defa yaptırılmalıdır. Arçelik Klimanızın bakımında yalnızca temizlenmesi yeterli değildir. Temizlenmesinin yanı sıra filtrelerinin de periyodik olarak temizlenmesi gerekir. Aksi halde klimanızın soğutma ve ısıtma verimi düşerek gereksiz bir enerji tüketimi olacaktır.

Bakım yapılırken filtre temizliği kadar değiştirilme periyodu takibi de oldukça önemlidir. Klimanızda eğer hava temizleme filtresi ya da anti alerjik enzim filtresiyle donatılmış ise bu filtrelerin düzenli biçimde bakımı ve değişmesi de gerekmektedir. Sağlığımız için sağlıklı alanların oluşmasında temiz hava en önemli faktördür. Bu yüzden klima filtrelerinin virüs, bakteri, alerjen ve tozları nötralize eden özelliklerde olması önem taşımaktadır. Klimalarınızın her türlü bakımı, Arçelik klima montajı, Arçelik klima yer değişimi, Arçelik klima arıza, Arçelik klima periyodik bakımı, Arçelik klima demontaj ve her türlü sorununuz için bizlere web sitemizden ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Bizim önceliğimiz sizin memnuniyetiniz ve sağlığınızdır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>