Arçelik Klimam Isıtmıyor


Arçelik klimam ısıtmıyor diyen müşterilerimiz için bugünkü makalemizi titizlikle okumanızı tavsiye ederiz. İş yerinizde veya evinizde Arçelik klima kullanıyorsunuz ve klimanız ısıtmıyormu ? O zaman bu yazımızı lütfen iyi okuyunuz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bir klima neden ısıtmaz önce buna değinelim. Klima ısıtmıyorsa ya motoru devreye girmiyordur, Buda motorunun bozuk olduğunu gösteririr. Veya klimanızın gazı bitmiştir ve klimanızın gazının tamamlanması gerektiği anlamına gelir. Klimanın gazı neden nasıl biter bunada biraz yer verelim değerli müşterilerimiz. Klimanızın uzun süreli çalışmasından dolayı klimaların gazları aylar geçtikçe azalmaya başlar ve buda gazın azar azar bitmesine neden olur. Veyada klimanızın çalışma ortamı hijyenik değilse kapalı bir mekan da çalışmıyorsa aşırı kirlenmeden dolayı gözenekleri, filtreleri tıkandığı için iyi üfleme yapmaz ve ısıtma sağlanmamış olur.

Firmamız google’de Arçelik Klima Servisi aramasında ve daha bir çok aramalarda İstanbul ve Türkiye’nin genelinde hizmet vermektedir. İnternet artık bizlerin daha çok müşteriye, müşterilerimizinde daha çok servise ulaşması için iyi bir gereç. Bu nedenle servis ağımızı buna göre yönlendirip çalışmalarımızıda buna göre kaliteli olması için çabalıyoruz.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>