Arçelik klimam ısıtmıyor neden


Merhaba değerli Arçelik klima kullanıcıları. Bugünlerde sıklıkla karşılaştığımız bazı soruları bu makalede elimizden geldiğince açıklamaya çalışacağız.

Arçelik klimam neden ısıtmıyor ? veya Arçelik klimam iyi ısıtmıyor gibi sorular firmamıza sıklıkla sorulan sorular arasında desek yalan söylemiş olmayız. Arçelik klimalarınızı ısınmak için kullanıyorsanız ve ısıtmıyorsa veya sıcaklığı sizi tatmin etmiyorsa bu durumda yapmanız gereken belli başlı şeyler var. Bunlar nelerdir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Şimdi bunlara açıklık getirerek merakınızı gidermeye çalışacağız.

Arçelik klima servisi olarak ısıtmayan klimaların genel olarak klima gazının eksikliğinden kaynaklanan sorunlardan oluştuğunu belirtmek isteriz. Klimanızın gazı azaldıysa veya tümü ile bitmişse klimanız ısıtmaz ve sadece üfleme yapar. Diğer bir sorun ise klimanın bakımsız kalmasından kaynaklı sorundur. Klimalarınıza düzenli olarak yılda bir kere bakım yaptırmanızı öneririz. Bu bakım hem cebinize hemde klimanıza artı olarak kazanç sağlayacaktır. Bu konuda yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Diğer bir makalemizde görüşmek dileği ile sorunsuz günler dileriz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>