Arçelik klimam ısıtmıyor


Arçelik klima servisi olarak ısıtmayan klimalarınız için sizlere servis hizmetlerimiz devam ediyor. Evet yanlış duymadınız değerli okurlarımız ısıtmayan klimalarınız içinde servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yaz aylarında serinlemek için kullandığınız klimaların özelliklerine göre kış aylarındada ısınmak için kullanıldığını biliyormuydunuz? Çoğu müşterilerimiz bunun farkında bile değiller ama bir çok arçelik marka ve model klimalarınızın serinletme özelliğinin yanında ısıtma özelliğininde olduğunun bilinmesi gerekmektedir. İstanbul’un Avrupa yakasında ilçe ilçe olarak tamamına servis hizmeti sunan klima servisimiz kış aylarında ısınmak için kullandığınız klimalarınızın her türlü teknik servis hizmetini karşılamaktadır.

Isıtmayan klimalarınız için firmamız sizlere aynı gün servis hizmeti sunuyor, Isıtmayan klimalarının genelinde ana sorun klimanın gaz eksikliğidir. Gazı eksilen klimanın soğutma ve ısıtma özelliği en aza iner hatta ve hatta hiç soğutmaz ve ısıtmaz. Bu gibi durumlarda klimanızı kapatıp servis çağırmanız en doğrusu olucaktır ve klimanızın boşa çalışarak daha fazla zararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>