Arçelik klimam soğutmuyor neden


Arçelik klima servisi ev ve iş yerlerinizdeki arçelik marka ve model klimalarınız için sizlere her türlü desteği sunmaktadır. Klimalarınız soğutmuyorsa burda yapmanız gereken şey servisimizi aramaktır. Şimdi klimaların neden hangi sebeple soğutmadığına deyinelim. Soğutmayan klimaların genellikle gaz eksikliği bulunmaktadır, Gazi olamayn veya eksik olan klima ya hiç soğutmaz veya da çok az soğutur. Tabi bu sorun sadece gaz eksikliğinden kaynaklanmaz klimanın dış ünitesinde bulunan motorunda devreye girmemesiylede klimanız soğutma yapmaz.

Arçelik klimanın gazı eksikse soğutmuyorsa klimanızı çalıştırmayınız kapatıp en kısa sürede mutlaka servis çağırınız. Aksi durumda klimanızın motorunu yakabilir büyük bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Klimanızın gaz şarjını firmamız personelleri yerinde yapıyor ve sizlerin sorunları ne olursa olsun yerinde çözüm üretiyor.

Firmamız tarafından hizmet almak için bizleri haftanın yedi günü dilediğiniz saat de arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizde sizlere cevap verecek mutlaka bir personelimiz bulunmaktadır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. Yasemin diyor ki:

    Arçelik, ekonomik ve kullanışlı klimaları ile tanınıyor. Arçelik klimaların en olumlu yönü de A enerji performansını hem ısıtma, hem de soğutma noktasında kullanıyor olması. Hemen hemen Arçelik’in tüm klimalarındaki ortak özellikler, bio aktif karbon filtre, doğal rüzgar etkili hava sirkülasyonu. En ufak problemde servisin gelip müdahale etmesi ve çok güzel bir hizmet sunması ile kesinlikle Arçelik diyorum. Anlayış ve hizmet mükemmel.
    Kesinlikle yeni oluşan bir problemde ilk arayacağım numara siz siniz teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>