Arçelik Klimam Soğutmuyor


Arçelik klimam soğutmuyor mu diyorsunuz? O zaman servisimiz sizin için en ideal çözüm merkezi. Soğutmayan Arçelik klimalarınız için çözüm servisimiz.

Yaz geldi ve klimalarımızı açıp kullanmaya başladık. Geçen yaz’dan bu yana kullanılmayan birçok klima ya çalışmıyor yada soğutmuyor. Buda yaz öncesi klimalarının bakımının yapılmamasın dan kaynaklı bir neden. Arçelik klima kullanıcılarının bu yazda hizmetindeyiz. Daha yaz’ın başı olmasına rağmen birçok müşterimize hizmet vermeye başladık. Özellikle 1’den fazla kliması olan müşterilerimiz için uygun fiyat listemiz ile çalışmalarımız devam ediyor. Bu yaz aşırı bir sıcaklık var ve sanırım bu sıcaklıklar yaz boyu devam edecek. Neredeyse servislerimize yetişemez duruma geldik diyebiliriz. Özellikle arıza taleplerine öncelik verdiğimizi söylemek isterim. Bu senein en popüler sorusu da ” Arçelik klimam soğutmuyor ” sorusu. Arçelik klimalarınız soğutmuyor mu? O zaman servisimiz tarafından oluşturulan arıza ekibimiz sizlere en iyi ve en doğru servis hizmeti sunuyor.

Arçelik klima neden soğutmaz sizlere bu konu hakkında ufak bir bilgi verelim. Klima soğutmamasının nedeni 3 unsurdan oluşuyor diyebilir. Birinci unsur, Arçelik klimanızın gazı bitmiş ise klima yeterli derecede soğutma yapmaz. Gaz eksikliği klimanın soğuk üflemesine engel olur. Eğer klimanızın gazı eksik ise hemen klimanıza gaz takviyesi yaptırmanız gerekiyor. İkinci unsur, Klimanızın soğutmamasının diğer bir nedeni de klimanızın fanı devreye girmemesinden kaynaklıdır. Eğer klimanızın fanı yani motoru devreye girmiyorsa o zaman klimanı soğutma yapmaz. Motoru bozulan klima çalışır ama sadece ılık bir üfleme yapar ve soğutma yapmaz buda klimanızın motorunun bozulduğu anlamına gelmektedir. Üçüncü unsurda bakım, Bakımı yapılmayan klimalar her zaman soğutma ve ısıtma konusun da tam verim sağlamaz. Kirli olduğu için filtrelerinden hava geçişi sağlıklı olmaz ve buda soğutma yaparken verimin düşmesine sebep olur.

Arçelik klimam soğutmuyor diyorsanız lütfen makalemizi tam olarak okuyunuz. Çünkü yazdığımız makaleler de sizlerin işlerini kolaylaştıran ve bilgi almanızı sağlayan bilgiler yazılmaktadır. Klima soğutma sorunu genel anlamda yazdığımız içeriklerdeki nedenlerden kaynaklanıyor. Klimanız soğutmuyorsa kendiniz klimanıza müdahale etmeye çalışmayınız. Arçelik klimalarınıza ancak servisler müdahale edebilir.

Arçelik klimam soğutmuyor

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>