Avcılar Arçelik Klima Servisi


Avcılar Arçelik klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis sunmaktayız. Haftanın her günü günün her saati sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm işçiliklerimizde ve yedek parça değişimlerinde sizlere 1 yıl garanti sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak isterseniz bize web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
Arçelik klima servisi olarak, klima yer değişimi, tamiri, onarımı, periyodik bakımlarınızı, sökme takma işlemlerini, montaj işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Arçelik klimalarınızın tamiri ya da her türlü işlemlerini gerçekleştirdikten sonra klimanızı güven ile kullanabilirsiniz. Avcılar Arçelik klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin yüksek kalitede memnuniyetinizi hedeflemekteyiz. Sizlerde firmamız ile çalışıp, yüksek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için bize web sitemizden ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiz.
Arçelik klimalarınızın bakım ve onarımı esnasında değiştirilen yedek parçalar ile birlikte işçilik hizmetimiz 1 yıl süre ile garantimiz altındadır. Buradaki amacımız ise siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede işçiliğimizi ve servisimizi belirtmektir. Tecrübe ile sabır birlikte olmadan kesinlikle kaliteli bir sonuç elde edilemez. Sizler de ihtiyacınıza en uygun biçimde servis hizmetini almak bizleri arayabilirsiniz.

Arçelik klima servisi olarak sizlere İstanbul ve tüm semtlerinde en kaliteli hizmeti sağlamak için bulunmaktayız. Garantili ve güvenilir hizmet anlayışı, en önemlisi ise müşteri odaklı olarak hizmet vermemizden dolayı çalışkan ve dürüst eleman kadromuz ile en uygun fiyatlar ile hizmette devamlılık sağlamaktayız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>