Avcılar arçelik klima servisi


Arçelik avcılar klima servisi, Firmamız türkiyenin genelinde olduğu gibi şimdide İstanbul Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Arçelik klima servisi olarak güvenilirliği ve kaliteyi benimseyen klima firmamız sizlerin memnuniyeti için her şekilde kendi misyonunu devamlı güncelleyerek sizlere daha iyi nasıl bir hizmet sunar bunun çalışmalarını sürdürmektedir.

Avcılar’ın gelişen bir ilçe olması nedeniyle firmamız şubelerinden birinide avcılar ilçesinde açmıştır ve şubemizle siz değerli arçelik klima kullanan müşterilerimize hizmet sağlamak için haftanın bütün günlerinde mesaimisi kesintisiz olarak devam ettirmekteyiz. Kaliteli bir servis almak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı istediğiniz gün dilediğiniz saatlerde aramanız yeterli olucaktır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

3 Responses so far.

  1. kayhan dogdu diyor ki:

    Arçelik klima kullanıyorum ve çok memnunum. Klimam bozulunca servise haber verdim. Teknik arkadaşlar hemen ilgilendiler ve en kısa sürede gelip gereken tamiri yaptılar. Arçelik klima servisine çok teşekkür ederim.

  2. Şeker diyor ki:

    Arçelik klima kullanıcısı olarak bozulan klimama yapılan hizmeti çok begendim klimam artık eskisinden iyi çalısıyor. Arkadaşların vermiş olduğu hizmet gerçekten takdire şayan. Başarılarının devamını dilerim.

  3. Tepür Kurutahta diyor ki:

    ilk defa bir servisten böyle hızlı hizmet aldım. aradığım gün gelip problemi çözdüler.inşallah tekrar servis lazım olmaz ama birgün olursa geleceğim yer belli..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>