Klima Montajı Nasıl Yapılır


Bu yazımız da değerli takipçilerimize ve müşterilerimize klima montajı nasıl yapılır bu konuda anlatımda bulunacağız.

Arçelik klimaların montajını kendiniz yapabilirsiniz. Ücretsiz klima montajı için yapmanız gereken başlıca şey gerekli malzemeler. Ama yinede montajını yapacağınız veya yaptığınız klimaların sorun yaratma olasılığı her zaman bulunmaktadır. Arçelik klima montajı nasıl yapılır, Önce klimanızın başlıca malzemeleri tam olmalı. Bunlar neler mi ? Önce klimanızın içindeki bakır borusu olmalı, Bu bakır borunun uzunluğu en az 3 metre olmalı fazlası için belirli bir sınır yok ama küçük hacimli klimaların bakır boruları çok uzun olursa soğutma veya ısıtma işlemi sırasında yeterli kadar verimli çalışmayabilir. Klima montajı nasıl yapılır, Klima montajı yapılırken nelere dikkat edilmeli bunlarıda size anlatalım. Dikkat edilmesi gereken husus aslında çok. Ama bunu burda anlatmam sizlere fayda yerine kafanızın karışmasına neden olacaktır.

Klima Montajı Masıl Yapılır

Sıfır aldığınız Arçelik klimalarınız da satış fiyatlarına genel olarak montaj ücretleri dahildir. Değerli müşterilerimiz ve değerli takipçilerimiz, Kendinizin yapmaya çalıştığı klima montajının sizlere tabiki parasal anlamda avantaj sağlayacaktır ama birde bunun tersi olma imkanı da azımsanmayacak kadar çok. 2. el aldığınız klimanın veya sıfır aldığınız klimanın diyelim ki montajını siz yapacaksınız, O zaman şimdi sizlere bilgilerimizi aktaralım. Önce montaj için gerekli olan dübel’lerinizi yanınıza alın. Ama önce dübeller için duvarınıza matkap ile dübel delikleri açmalısınız. İç ünite sacını ayarlayın ve onun işaretlerini kullanarak deliklerinizi deliniz. Sonra gerekli işlemleri yapmanız lazım ama bu işlemler biraz karışık ve bilgi gerektiren işlemler. Bizim buradan anlatacağımız bilgiler size doğru lanse edilmediği zaman büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Ve klimanızı bozabilirsiniz ve bu durumda pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Klima montajı nasıl yapılır yerine klima montajımı nasıl yaptırırım derseniz o zaman servisimiz sizlerin hizmetinde. Uzun senelerdir İstanbul’da Arçelik klima servisi hizmetleri sağlıyoruz. Sektörde olan devamlılığımızı müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutarak, Yaptığımız şlerin arkasın da durarak sağladık ve sağlamayada devam edeceğiz.

Klima montajı nasıl yapılır umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Arçelik klima işlemlerine dair paylaşımlarımız sıklıkla devam edecektir. Daha fazla ve detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizi takip de kalmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. Hamza diyor ki:

    Çok güzel bir açıklama olmuş. Çok işime yaradı gerçekten de. Kolay gelsin başarılar dilerim. iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>