Taksim Arçelik Servisi


Taksim Arçelik Klima Servisi, Beyoğlu’nda Arçelik klima servisi olarak hizmet veren firmamız Taksim semtindede çalışmalarını sürdürüyor.

İstanbul gibi büyük bir mega kent de Arçelik klima servisi hizmeti sunan firmamız çalışmalarını aksatmadan ilçe ilçe, semt semt devam ettiriyor. Sıcak yaz aylarının olmazsa olması haline gelen klimalarınız için her türlü teknik desteği sağlıyoruz. Taksim başta olmak üzere Beşiktaş, Eminönü, Fatih ve diğer semt ve ilçelerle beraber genel olarak her bölgeye servis ağımız bulunmaktadır. Bizlerden aldığınız hizmet firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınır ve 1 yıl içerisinde herhangi bir sorun halinde ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz.

Arçelik klima servisleri İstanbul’da bölge bölge hizmet vermektedir. Bizde Beyoğlu ve diğer komşu ilçelere hizmet vermekteyiz. Firmamızı arayarak aynı gün servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Arçelik marka ve model klimalara dair ne ararsanız servisimizden ulaşabilirsiniz değerli müşterilerimiz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>