VRS Multiace klima sistemleri


VRS Multiace klima servisi, VRS Multiace sistemi, VRS Multiace sorunu, VRS Multiace klima arızası, VRS Multiace soğutmuyor, VRS Multiace klima ısıtmıyor, VRS Multiace arıza veriyor, VRS Multiace çalışmıyor, VRS Multiace bakımı, VRS Multiace klima bakımı nasıl yapılır, VRS Multiace klima hakkında herşey.

Arçelik VRS Multiace klima sistemleri, Arçelik klima servisi olarak VRS Multiace klima hizmeti sunuyoruz. VRS Multiace klimanız ile ilgili sorunlarınız ne olursa olsun uzman profesyonel teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Arçelik VRS Klima sistemleri değişken debili kapasite kontrolü sayesinde yüksek enerji verimliliği ve uzun borulama mesafeleri ile her türlü iç ve dış mimari ihtiyaçlar için kusursuz çözümler sağlar. VRS klima sistemleri kullandığı DC Inverter Kompresörler sayesinde daha yüksek performansa ulaşır ve kısmi yüklerde enerji verimliliği sağlar. 4 HP ile 80 HP arasında farklı dış ünite kapasiteleri ile 80 adete kadar iç ünite bağlayabilme imkanı sunar. Kolay ve esnek uygulama imkanı sağlayan sistemde, birbirinden farklı tip ve kapasitelerde iç ünite seçenekleri kullanılabilir. Duvar tipi, kaset tipi, düşük ve yüksek statik basınçlı gizli tavan tipleri gibi geniş bir iç ünite gamı bulunmaktadır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>